آخرین اخبار
1393/7/6 یکشنبه
پرداخت اقساطی شهریه دانشجویان پیام نور/امکان انتقال دانشجویان از ترم اول

.

به گزارش پایگاه خبری دانشگاه نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،محمدعلی کریمی معاون آموزشی پیام نور ، پیرامون بحث انتقال دانشجویان گفت: با توجه به تصمیماتی که گرفته شد تلاش کردیم شرایط را برای دانشجویان تا حد ممکن آسان کنیم، تا حتی‌الامکان بتوانند برای انتقال با مشکلات کمتری روبرو شوند و دانشجویان از ترم اول هم می‌توانند برای انتقال اقدام کنند.

وی ادامه داد: برای بحث انتقال دانشجویان حتی استان‌ها هم می‌توانند با هماهنگی با هم در بحث انتقال و مهمانی را انجام دهند، دانشگاه پیام نور یک دانشگاه یکپارچه است و با توجه به این موضوع پروسه انتقال و مهمانی خیلی آسانتر از دانشگاه‌های دیگر انجام می‌شود.

کریمی در رابطه با اقساطی شدن شهریه دانشجویان هم تصریح کرد: با توجه اینکه شرایط اقتصادی برای مردم سخت شده ‌است و بسیاری از خانواده دانشجویان ممکن است وضعیت اقتصادی خوبی نداشته باشند طبق مصوبه هیأت رئیسه قرار شد پذیرفته شدگان با پرداخت 50 درصد شهریه ثابت ثبت‌نام کنند و مابقی را تا پایان ترم بپردازند.

وی در ادامه گفت: در بحث کارشناسی ارشد، طبق هماهنگی که با سازمان سنجش انجام شده ‌است ظرفیت خالی را اعلام خواهیم کرد و هفته آینده برای تکمیل ظرفیت‌ها اقدام می‌کنیم.

کریمی در خاتمه اظهار داشت: در مقطع کارشناسی هم حوالی بهمن ماه احتمالا در دانشگاه پیام نور تکمیل ظرفیت خواهیم داشت.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر